Εβδομαδιαίο Πλάνο



Νέα έκδοση.
Σάββατο
25/01/2020
Kυριακή
26/01/2020
Δευτέρα
27/01/2020
Tρίτη
28/01/2020
Tετάρτη
29/01/2020
Πέμπτη
30/01/2020
Παρασκευή
31/01/2020
Πρωί
10:00
TOTAL BODY
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
10:00
HIPS/ABS
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
07:45
SPINNING
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
07:45
TRX
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
07:45
SPINNING
ΒΙΟΛΕΤΑ Ψ.
55' | Group
Συμμετοχή
07:45
SPINNING
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
10:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
10:00
PILATES REFORMER
ΔΑΝΑΗ Π.
55'
Συμμετοχή
08:00
PILATES REFORMER
ΔΑΝΑΗ Π.
55'
Συμμετοχή
08:30
BOXING
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:00
BOOTYBARRE SCULPT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:00
TRX FUNCTIONAL
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:00
BOOTYBARRE
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
11:00
PILATES MAT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
11:00
PILATES MAT
ΔΑΝΑΗ Π.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:30
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
08:30
YOGAWORKS
ΧΑΡΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
09:00
TRX
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
45' | Group
Συμμετοχή
08:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
Συμμετοχή
09:00
HIPS/ABS
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
09:00
TRX
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
09:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
09:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
09:00
BOOTYBARRE
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
55' | Group
Συμμετοχή
09:00
YOGAWORKS
ΧΑΡΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
09:00
BOOTYBARRE
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
10:00
TOTAL BODY
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
10:00
HIPS/ABS
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
09:00
PILATES REFORMER
ΔΑΝΑΗ Π.
55'
Συμμετοχή
10:00
JUMPING BOOTS
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
09:00
PILATES REFORMER
ΔΑΝΑΗ Π.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
10:00
PILATES ARC
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55' | Group
Συμμετοχή
10:00
PILATES STICKS
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
09:30
HIPS/ABS
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
10:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
09:30
HIPS/ABS
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
10:30
TRX
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
11:00
YOGAWORKS
ΧΑΡΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
10:00
TRX
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
10:30
TRX
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
10:00
TRX
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
11:00
HIPS/ABS
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
10:00
TOTAL BODY
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
11:10
SURFSET
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
10:00
TOTAL BODY
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
45' | Group
Συμμετοχή
10:30
BOXING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
10:30
HIPS/ABS
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
11:00
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
11:00
JUMPING BOOTS
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
11:30
TRX
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
11:40
SURFSET
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
Μεσημέρι
12:00
BOXING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
12:00
TRX FUNCTIONAL
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
12:00
PILATES MAT
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55' | Group
Συμμετοχή
13:00
TRX
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
12:00
PILATES MAT
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55' | Group
Συμμετοχή
12:00
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
14:00
PILATES MAT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
12:00
BOOTYBARRE
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
12:00
PILATES REFORMER
ΔΑΝΑΗ Π.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
12:30
TRX
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
16:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
13:00
TOTAL BODY
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
16:00
TOTAL BODY
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
45' | Group
Συμμετοχή
16:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
Συμμετοχή
12:00
SPINNING
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Τ.
55' | Group
12:00
SPINNING
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Τ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
14:00
HIPS/ABS
ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.
45' | Group
Συμμετοχή
16:30
TOTAL BODY
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
16:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
17:00
BOOTYBARRE
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
55' | Group
Συμμετοχή
17:00
TRX
ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.
45' | Group
Συμμετοχή
13:00
HIPS/ABS
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Συμμετοχή
15:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
17:00
TRX
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
45' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
17:00
HIPS/ABS
ΒΑΣΙΛΙΚΗ Σ.
45' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
17:00
PILATES REFORMER
ΛΙΑΝΑ Π.
55'
Συμμετοχή
13:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
17:00
PILATES MAT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
17:00
PILATES REFORMER
ΛΙΑΝΑ Π.
55'
Συμμετοχή
Απόγευμα
18:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
18:00
HIPS/ABS
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
18:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
18:00
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
18:00
BOOTYBARRE
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
18:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
18:00
PILATES STICKS
ΛΙΑΝΑ Π.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
18:00
PILATES MAT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
18:00
PILATES ARC
ΛΙΑΝΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
18:15
CIRCUIT 45'
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Συμμετοχή
18:15
CIRCUIT 45'
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
18:15
CIRCUIT 45'
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
45' | Group
Συμμετοχή
18:15
CIRCUIT 45'
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Συμμετοχή
18:15
CIRCUIT 45'
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:00
BOXING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
18:30
TRX
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
18:30
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
18:30
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
19:00
SPINNING
ΒΙΟΛΕΤΑ Ψ.
55' | Group
Συμμετοχή
19:00
BOXING
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
19:00
HIPS/ABS
ΝΑΣΙΑ Ε.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:00
TOTAL BODY
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:00
AERIAL BASIC
ΝΑΣΙΑ Ε.
55' | Group
Συμμετοχή
19:00
SPINNING
ΛΕΝΑ Γ.
55' | Group
Συμμετοχή
19:00
BOXING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
HIPS/ABS
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
19:30
CIRCUIT 45'
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
45' | Group
Συμμετοχή
19:00
BOOTYBARRE SCULPT
ΣΟΦΙΑ Β.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
SPINNING
ΣΠΥΡΟΣ Δ.
55' | Group
Συμμετοχή
19:00
PILATES REFORMER
ΣΟΦΙΑ Β.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
SPINNING
ΛΕΝΑ Γ.
55' | Group
Συμμετοχή
20:00
TRX FUNCTIONAL
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Συμμετοχή
19:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:00
AERIAL ADVANCED
ΛΙΑΝΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
19:00
CROSS SPIN
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Συμμετοχή
19:00
AERIAL ADVANCED
ΛΙΑΝΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
19:30
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:30
TRX
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:30
TOTAL BODY
ΝΑΣΙΑ Ε.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
Συμμετοχή
19:30
BOXING
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
19:30
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
BOXING
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
19:30
TOTAL BODY
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
TOTAL BODY
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
HIPS/ABS
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
BOOTYBARRE
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
55' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
20:00
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
TRX
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:00
PILATES REFORMER
ΛΙΑΝΑ Π.
55'
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
20:15
CIRCUIT 45'
ΝΑΣΙΑ Ε.
45' | Group
Συμμετοχή
20:00
HIPS/ABS
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
45' | Group
1 Θέση διαθέσιμη
Συμμετοχή
20:15
CIRCUIT 45'
ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.
45' | Group
Συμμετοχή
20:15
CIRCUIT 45'
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
45' | Group
Συμμετοχή
20:30
SPINNING
ΒΑΓΓΕΛΗΣ Κ.
55' | Group
Συμμετοχή
20:00
PILATES REFORMER
ΛΙΑΝΑ Π.
55'
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:30
STRETCHING
ΙΩΑΝΝΑ Δ.
30' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:30
SPINNING
ΒΙΟΛΕΤΑ Ψ.
55' | Group
Συμμετοχή
21:00
TRX
ΝΑΣΙΑ Ε.
30' | Semi Personal
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:15
CIRCUIT 45'
ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ν.
45' | Group
Συμμετοχή
20:30
SPINNING
ΛΕΝΑ Γ.
55' | Group
Συμμετοχή
21:00
BOOTYBARRE
ΑΡΤΕΜΙΣ Κ.
55' | Group
Μη διαθέσιμες θέσεις
Λίστα αναμονής
20:30
BOOTCAMP
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
55' | Outdoor
Συμμετοχή
21:00
GYMNASTICS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.
30' | Semi Personal
Συμμετοχή
20:30
SPINNING
ΛΕΝΑ Γ.
55' | Group
Συμμετοχή
21:00
YOGAWORKS
ΧΑΡΑ Π.
55' | Group
Συμμετοχή
21:00
PILATES REFORMER
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.
55'
Συμμετοχή